Šilumos siurbliai

Tel pasiterauti: 8 604 47100

 

Šilumos siurbliai- tai dažniausiai gyvenamiesiems namams ir nedidelėms komercinėms patalpoms naudojami oras-oras; oras-vanduo įrenginiai. Dviejų dalių sistema vadinama todėl kad jos komponentai yra padalinti į dvi dalis. Viena iš jų stovi lauke, kita viduje. Šios dvi sistemos yra sujungiamos vamzdeliais. Daugumoje dviejų įrenginių sistemose garintuvo spiralė, ventiliatorius ir filtrų skyrius yra įrenginio dalyje kuri randasi pastato viduje. Kompresorius, kondensatoriaus spiralė ir ventiliatorius yra įrenginio dalyje kuri randasi pastato išorėje.
Kartais išorinė įrenginio dalis yra tvirtinama ant stogo, o vidinė įrenginio dalis pakabinama po lubomis. Tai dažniausias įrengimo būdas komercinio tipo patalpoms. Tuo tarpu gyvenamose patalpose dviejų dalių sistemos oras-oras šilumos siurblio išorinė dalis paprastai tvirtinama iš lauko pusės prie sienos, o vidinė dalis lygiagrečiai pastato viduje. Vidinė įrenginio dalis gali būti tvirtinama horizontaliai (uždarose patalpose) arba vertikaliai.

 

 

Šildantysis oro kondicionieriai-gali išspręsti Jūsų būsto šildymo problemą. Žinoma, tai nėra aktualu namuose, kur įrengtas autonominis šildymas, butuose, komercinėse ir kitokiose patalpose. Šildantysis oro kondicionierius gali būti papildoma šildymo priemonė. Dar neprasidėjus ar pasibaigus šildymo sezonui daugelis gyventojų griebiasi elektrinių šildytuvų, tačiau pasižiūrėję į skaitiklio rodmenis turi sunerimti dėl gerokai padidėjusių išlaidų už sunaudotą elektros energiją. Net ir ne šildymo specialistai puikiai žino, jog tai brangiausias šildymo būdas. Oro kondicionierius dėl šilumos mainų elektros energijos sunaudoja apytiksliai 3-4,5 karto mažiau nei elektrinis oro šildytuvas.

 

 

Pradžia kondicionieriai@statyba.lt

Kontaktinis tel.Vilniuje

8 604 47100

El. paštas: kondicionieriai@statyba.lt

FacebookTwitterYoutubeInGoogle+

 
 

Akcija: -25% montavimui

 
www.kondicionieriumontavimas.lt
Vilnius +18